Q pesakond/ Q litter

 

Ema /mother Isa / father

IC EE* Mia Solis St.Ifferini SBIn21

 

BW CH RU*Tarnis  Urgant SBIa21

 

 

 

 

Sugulusaretus / inbreeding : 6 generats. 0,0%, 9 genertas. 0,181% Kassipoegade sugupuu / kittens bedigree 

20.08.2018 15.22 108g

Queen is 1 day old
Queen is 1 day old

 

 

Taas on rõõm öelda, et see on üks mu eriline pesakond. Esimest korda oma aretuse ajaloos, käisime me mesinädalatel Soomes. Suur rõõm oli teha koostööd oma hea sõbraga, Merja Ahlberg. Suured tänud ka Johanna Sipola Mäkinen ja Minna Raiski uslalduse eest! Sest BW CH RU*Tarnis Urgant kuulub nende kolme kasvataja omandisse. Kodunimega Vanja on SC DE*Ricardo Blue von Dinau viimasest pesakonnast.

BW & CH Tarnis Urgant
BW & CH Tarnis Urgant

Siin oleks nagu mingis mõttes tagasitulek oma kasvanduse algusaastatesse. Kui hakkasin tegema tutvust teiste kasside ja kasvatajatega väljastpool Eestit, rääkisid kõik imelisest Ricardost. Nüüd on meile peigmeheks aga imeline Vanja.

SC DE*Ricardo Blue von Dinau
SC DE*Ricardo Blue von Dinau

 

IC EE*Mia Solis St.Ifferini on neljasest pesakonnast, kus tema kohe silma jäi ja ainukesel ka kohe nimi oli olemas. Miskit oli temas mis…. Usaldasin kogenud kasvatajat ja kohtunikku Cristiano Federico Sandon, kes ütles: “Ära vaata tema sokke ja kiile, see kass on super! Tal on super pea ja super “look”!”
Nüüd on noorukesel, 1,5 aastasel Mial aeg emaks saada. Mina olen uute kassipoegade suhtes väga ootel ja põnevil ja lootused on suured!
Ja nagu ikka, on vanematel tehtud kõik vajalikud tervise uuringud.

IC EE*Mia Solis St.Ifferini
IC EE*Mia Solis St.Ifferini

Once again, it’s a pleasure to say that this is one of my special litters. First time in my breeding history, we went on a honeymoon to Finland. It was a joy to have a collaboration with my good friend Merja Ahlberg. Also, big thanks for the trust to Johanna Sipola Mäkinen and Minna Raiski since BW CH RU*Tarnis Urgant belongs to these three breeders. Vanja (his nickname) is from the last litter of SC DE*Ricardo Blue von Dinau.
This is somewhat going back to the beginning years of my cattery. Everyone was talking about Ricardo when I started looking the cats and meeting breeders abroad. Now the breeding mate is wonderful Vanja.
IC EE*Mia Solis St.Ifferini was one of the four in her litter who caught my eye and had straight away the name. There was something in her… I trusted the experienced breeder and judge Cristiano Federico Sandon who said: “Don’t look her socks and gauntlets, this cat is superb! She has amazing head and superb look!”. Now it’s time for 1.5 year old Mia to become a mom. I am very excited about new kittens and my hopes are high!
And as usual, the parents have gone through all the necessary health examinations.

Queen Bella is one month old
Queen Bella Mia is one month old
2 months old
Queen Bella Mia is 2 months old
Queen Bella Mia is three months old
Queen Bella Mia is three months old

 

Nimi/name

Värv/colour Kvaliteet/quality Staatus/status
Queen Bella Mia
 SBIn21  S/B
  Jääb kasvandusse/stays with us
       
     
       

(EE) EKL LO 9133

ID: 978101082059535